Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

PC Záchranka

Servis, repasování a stavba počítačů, servis notebooků, záchrana dat z poškozených disků, montáže kamerových a elektronických zabezpečovacích systémů, připojení k internetu.

Ohrazení 47, České Budějovice

dot. DesignStudio & Tiskárná s.r.o.

Kreativní grafické studio s vlastní ofsetovou tiskárnou, zajišťující komplexní tiskové,reklamní a grafické služby nejen v Českých Budějovicích ...

Dobrovodská 106, České Budějovice

REK servis

reklamní činnost cestovní agentura služby pro domácnost pořádání venkovských trhů

Zavadilka 2584, České Budějovice

Alistra s.r.o.

Společnost Alistra Trade, působící po celé České republice, se zabývá sektorem podnikání a obchodu. Cílem naší společnosti je splnit veškeré p...

E. Beneše 2136/75, České Budějovice

ALIVIO s.r.o.

Účetní a daňová kancelář založena roku 1995, Steuerberatung, Buchhaltung und Löhne Servis, Wirtschaftprüfung seit 1995

Mánesova 13, České Budějovice

služby domů

Veškeré služby pro domácnosti i firmy. Úklid domácností, kanceláří, sněhu; údržba domácností (hodinový manžel), firemních objektů, zahrad; op...

České Budějovice

EM Grafika s.r.o.

Výrobce reklamy, reklamní agentura. Nabízíme služby od návrhu po realizaci, od vizitky přes billboard až po světelnou 3D reklamu. Velkoplošný digitální tisk, řezaná foliová grafika. Zajistíme reklamu na dopravní prostředky, fasády domů, infosystémy.

Jeremiášova 4, České Budějovice

Pavon Gastro s.r.o.

Prodej, servis, konzultace a montáž gastronomické techniky. Internetový prodej gastronomické techniky a příslušenství. Nerezové produkty na přání zákazníka.

Sadová 13, České Budějovice

AZ-PROFI KALIANKO

Vše pro DŘEVOSTAVBY. Kotevní technika- vruty,šrouby,hřebíky,spony,tesařské kování, sponkovačky a hřebínovačky. Vše za rozumné ceny, dle množstv...

DOLNÍ TŘEBONÍN 169, DOLNÍ TŘEBONÍN

Martin Dopita

Tisk reklamy a grafiky, vyrobíme reklamní předměty, provedeme fotopráce i SEO. Typografické služby. Distribuce letáků a ostatní reklamy z naší reklamní agentury je zajištěna. Oboustranné vizitky, firemní grafický manuál, samolepky na auta, barevná razítka. Od reklamní agentury Smartpropag Chrudim.

Škroupova 53 , Chrudim

Ing. JANA PROCHÁZKOVÁ - KOUČ A NEZÁVISLÁ PORADENSKÁ KANCELÁŘ

KOUČINK - PORADENSTVÍ - VZDĚLÁVÁNÍ. KOUČINK - menagementu, klíčových zaměstnanců i osobního života. PORADENSTVÍ - management, lidské zdroje. VZDĚLÁVÁNÍ - management, lidslé zdroje. ANALÝZA FINANCÍ - spoření, pojištění, hypotéky. DOUČOVÁNÍ SŠ, VŠ - management, lidské zdroje, ekonomie.

Malá Strana, Týn nad Vltavou

AA COMPUTER, s.r.o.

AA COMPUTER, s.r.o. je společnost zkušených IT specialistů, jejímž primárním cílem je uspokojování potřeb firemního sektoru. Nabízíme podporu př...

Konečná 25, Karlovy Vary

Daniel Fencl - 1st Webdesign

Vytvoříme Vám poutavé a moderní www stránky, webové stránky, osobní weby, e-shopy, portály. Provádíme webdesign ,SEO optimalizace a správu webů.

Libníč 74, Rudolfov

Colorprint

Barevný tisk, kopírování, razítka Trodat, vizitky, velkoplošný tisk, potisk plachet, kroužková vazba, reklama, grafické práce, ofset, laminace, svatební oznámení, atd...

Klavíkova 12, České Budějovice

Gatro Pávek

Prodej, servis, konzultace a montáže gastrotechniky

Sadová 13, České Budějovice

Jiří Kroužek

Služby v oboru internetového marketingu pro živnostníky a menší firmy. Specializace na PPC reklamu a optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

České Budějovice

Lenka Machová

Poskytování privátního finančního poradenství. Zajištění na penzi, zajištění ochrany příjmů, financování bydlení, ochrana odpovědnosti a majetku, investice. Zaměstnanecké výhody pro firmy. Benefity pro firmy.

Krajinská 12, České Budějovice

Ekotherm České Budějovice - měření a regulace, spol. s r.o.

Nabízíme měření, regulace, prodej a servis čerpadel Wilo. Poskytujeme svářečské kurzy.

Novohradská 745/21, České Budějovice 6

PS PATROL, s.r.o.

nabízíme služeb v oblasti ochrany majetku osob, údržby a úklidu nemovitostí a zeleně

Střelecký ostrov 27/3, České Budějovice 7

SINOP CB

Vyrobíme, prodáme, provedeme montáž a servis, projektujeme průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, boxy. V nabídce také výčepní a nápojová technika, výčepy, sodobary, postmixy, průtokové chladiče, pípy, výrobníky sody, klimatizace.

Pod Stromovkou 205, Litvínovice

Monto, spol. s r.o.

poskytujeme komplexní služby nejrůznějším průmyslovým odvětvím, především pak automobilovému průmyslu. Původním zaměřením je kontrola jakosti dodávaných dílů a hotových výrobků. V našich dílnách provádíme i doúpravy, finální montáž či předmontáž výrobních sestav.

Rudolfovská tř. 117/53, České Budějovice 4

Zdeněk Cuhra rohožky samba

firma nabýzející rohožky - vchodové, dveřní, hygienické, pro sport, průmyslové, gasto aj.

Plavnická 540, Kamenný Újezd

T&T etikety

Dodáme termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW, samolepicí etikety (v rolích čisté i předtištěné), etiketovací stroje, snímače čárového kódu. Provedeme potisk etiket, čárový kódu, grafiky, textů, databází, číselné řady.

Větrná 1467/72, České Budějovice

A1 gastro

Prodáme gastro vybavení, zařízení baru, výrobníky ledu, drtiče, šokery, konvektomaty UNOX, RETIGO, kávovary JURA, pizza pece, myčky, chladicí stoly, vitríny, digestoře. Servis profi kuchyní. Vyrabíme gastrotechnický nerez.

Veselská 747, Týn nad Vltavou

Braunfuchs stěhování

Zajistíme stěhování bytů, firem - kanceláří, archivů, těžkých břemen (piana, křídla, trezory), starožitností, drahých a křehkých předmětů...

Luční 261, Borovany

IMEGO

Poskytujeme kompletní vybavení kanceláří - kancelářský nábytek, židle, atypické interiéry. Vytvoříme 3D návrhy. Jsme výhradním zastoupením firem Schaerf, RIM, Sitag.

Husova tř. 1821/4, České Budějovice

PARKHOTEL HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Nabídneme komfortní ubytování s kompletním servisem. Salonky, lobby bar, business centrum, stylová restaurace Lovecká chata (kuchyně rybích a zvěřinových specialit), letní terasa, relaxační a fitness centrum, masáže a parkoviště k dispozici.

Masarykova 602, Hluboká nad Vltavou

KUHN - MT, spol. s r.o.

Zajištění servisu v oblasti prodeje a montáže hydraulických nakládacích jeřábů, nosičů kontejnerů a vysokozdvižných, zajištění revizí a poradenství.

Nové Hrady-Byňov 116, Nové Hrady

TONSTAV-SERVICE

Pronajmeme omítací a dopravní stroje PFT, m-tec, pumpy Brinkmann na beton, anhydrid. Prodáme stavební výtahy GEDA, lešení LAYHER, profily VWS, tkaniny OMFA, fasády, zateplovací systémy BAUMIT, sádrokarton Rigips, Knauf, izolace ISOVER, topidla.

Okružní 630, České Budějovice

WIP Reklama, spol. s r.o.

agentura může nabídnout zákazníkům vlastní síť reklamních nosičů zahrnující více než 800 zařízení nejrůznějších typů (billboardy, cityli...

Školní 2235/3, České Budějovice 3

Euro - Kofi, spol. s r.o.

firma vyrábí a dodává EURO závěsy na manipulaci se všemi typy palet. EURO závěsy slouží pro manipulaci s paletami zdvihacím zařízením s hákem.

Horní Stropnice 1, Horní Stropnice

FILIP - nápojové technologie

Prodej, pronájem, výroba, zajištění bezplatného provozu, umístění náp. a prodejních automatů na potraviny, kávu, bagety, studené nápoje, džusy, ...

České Vrbné 1902, České Budějovice 2

Pavel Janeček, instalatérství a topenářství

Poskytujeme instalatérské, plynařské a topenářské práce - dodáváme a montujeme kotle na uhlí a peletky, podlahové topení, čističky odpadních vod, centrální vysavače, rozvody vzduchu.

Borovany-Třebeč 1, Borovany

Agrozet České Budějovice, a.s.

Provedeme prodej a servis zemědělské, komunální a zahradní techniky. Nabídneme traktory, lesní nástavby a dodáme zejména stroje firem JOHN DEERE, PÖTTINGER a ZETOR.

U Sirkárny 501/30, České Budějovice

CEVE, s.r.o.

Poskytujeme pomoc při zakládání společností , při prodeji společností, odkupujeme společnosti. Nabízíme poradenské služby při konkurzech a likvidacích

Lidická tř. 1104/177, České Budějovice 7

Bohemia Trade CZ, s.r.o.

Výroba potravinářských obalů,Prodej balicích strojů

Pražská tř. 1813/3, České Budějovice

dot. DesignStudio & Tiskárna

firma poskytuje ucelený design výrobků od grafického návrhu až po tisk

Dobrovodská 734/106, České Budějovice 5

PRONOVO vázací a manipulační technika

dodavatel zdvihací a manipulační techniky

Družstevní 115/9a, České Budějovice 5

Hotel Zlatá hvězda Třeboň

nabídka ubytování, pořádání svateb, pořádání večírků, renesančních hostin, wellnes centrum

Masarykovo nám. 107, Třeboň I

ČERPADLA NEPTUN, spol. s r.o.

Prodejce čerpadel, topení, domácích vodáren - Darling, ohřívačů AEG, Tatramat, tlakových nádob. Autorizovaný prodej značek - GRUNDFOS, WILO, SIGMA, HCP, KSB, PEDROLLO a servis čerpadel Grundfos, WILO, Sigma.

Rudolfovská tř. 303/113, České Budějovice

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?