Elektro, mobily a počítače

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

PC Záchranka

Servis, repasování a stavba počítačů, servis notebooků, záchrana dat z poškozených disků, montáže kamerových a elektronických zabezpečovacích systémů, připojení k internetu.

Ohrazení 47, České Budějovice

Michal Havlis - COMPACT CB

Servis a prodej kancelářské a telekomunikační techniky (tiskárny, kopírky, faxy, skartovací stroje, mobilní telefony, telefonní ústředny, bezdrátové telefony, domovní videotelefony, psací stroje, etiketovací kleště a další...). Repasování náplní do tiskáren, prodej příslušenství a spotřebního materiálu.

Jírovcova 57, České Budějovice

Jan Pišinger, ESI-Systems

-kompletní servis výpočetní a kancelářské techniky v JČ a v Praze -prodej počítačů, kancelářských strojů, tiskáren a další elektroniky -dia...

Třeboň

Loxone s.r.o. - Inteligentní domácí automatizace

Firma Loxone je výrobcem vlastního systému domácí automatizace. Cenově dostupné řešení pro inteligentní domy, které si může dovolit každý. Od moderního ovládání žaluzií, světel až po efektivní regulaci vytápění. Tak dokonalé a zároveň tak jednoduché, že ho může ovládat a konfigurovat kdokoliv.

Kněžskodvorská 2632, České Budějovice

LevneElektro.com - internetový obchod

I kamenný obchod se zaměřením na bílé zboží, vestavné spotřebiče, elektroniku. Dodáme lednice, mrazničky, pračky, myčky, sušičky, sporáky, ves...

Nemanická 437/5, České Budějovice

Sony Centrum ellex gk

Spotřební elektronika Sony. Zakoupíte elektroniku SONY, LCD televizory BRAVIA, notebooky VAIO, videokamery, digitální fotoaparáty, PlayStation, DVD a HDD rekordéry, domácí kina, repro sestavy JAMO, mobilní telefony.

Husova tř. 1837/20, České Budějovice

naplne-tonery-tiskarny.cz

U nás nakoupíte náplně a tonery do tiskarny za nízké ceny. Toner pro tiskárny Canon, HP, Brother, Epson, Xerox, Konica Minolta a další. Nabízíme pouze alternativní a originální náplně a tonery do tiskaren. Renovace nevedeme.

Chýnovská 3049, Tábor

Elektro Voráček - Kuchyňské studio

Provozuji 3 kamenné prodejny a kuchyňské studio Schüller. Jsem zaměřen na elektro, bílé zboží, vestavné spotřebiče a elektrospotřebiče. Dodávám...

Chelčického 81/19, České Budějovice

Ing. Pavel Zahradník - Prodej počítačových sestav

poskytuji servis a prodej počítačů a doplňků. Plnění cartridge a prodej náplní do tiskáren. Tvořím webové stránky.

Táboritská 274, Třeboň

AA COMPUTER, s.r.o.

AA COMPUTER, s.r.o. je společnost zkušených IT specialistů, jejímž primárním cílem je uspokojování potřeb firemního sektoru. Nabízíme podporu př...

Konečná 25, Karlovy Vary

Seguro, s.r.o.

Nabídneme satelity, autoalarmy, domácí telefony a videotelefony, zabezpečovací systémy Jablotron, přístupové systémy, měniče napětí, meteostanice, baterie a nabíječe baterií, svítilny. Vše na e-shopu. Zajisťíme montáž, servis.

Lidická tř. 1109/167, České Budějovice

TOP LINE Computers, s.r.o.

poskytujeme servis a prodej počítačů, příslušenství k počítačům, výběr PC her a encyklopedií.

J. Opletala 926/20, České Budějovice

INKOMO spol. s r.o. - vzduchotechnika, klimatizace

Vzduchotechnika a klimatizace - projekce, prodej, montáž, servis. Prodejny nabízejí velko i maloobchodně ventilátory, klimatizace, odvlhčovače, ohebné hadice, potrubí, včetně tvarovek, mřížky a systém pro krbové vytápění. ISO 9001.

Husova tř. 552/61, České Budějovice

SINOP CB

Vyrobíme, prodáme, provedeme montáž a servis, projektujeme průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, boxy. V nabídce také výčepní a nápojová technika, výčepy, sodobary, postmixy, průtokové chladiče, pípy, výrobníky sody, klimatizace.

Pod Stromovkou 205, Litvínovice

Minerva Česká republika, a.s.

Integrujeme pro SW a HW. Podnikové informační systémy QAD Enterprise Applications pro výrobní a distribuční podniky se zaměřením na automobilový pr...

Dukelská 456/21, České Budějovice

Lesyco, a.s.

Poskytujeme projekci, výrobu a prodej vah, silničních, železničních vah, vážní SW, průmyslových vah, dávkovací a řídící systémy. Dodávky na přání zákazníka, rychlá instalace, servis.

Žižkova tř. 309/12, České Budějovice

České Budějovice - servis a opravy praček a myček - Krauskopf

Servis praček, servis myček, opravy praček, opravy myček, oprava pračky, oprava myčky, opravy, oprava, servis - Ariston, Candy, Fagor, Ignis, Indesit, Polar, Whirlpool. Opravy provádíme ve většině případů přímo u zakázníka. Jihočeský kraj, České Budějovice.

K Lusnému 2015/24, Dobrá Voda u Českých Budějovic

ARMOR, s.r.o.

Výrobce alternativního spotřebního materiálu pro tiskárny a faxy značek HP, CANON, EPSON, BROTHER, PANASONIC z Francie. Nabídne tonery, inkoustové kazety, barvící pásky, termotransferové folie, foto papíry do běžně používaných tiskáren na trhu.

Dvořákova 380/23, České Budějovice

Geoterc - Ing. Jan Fous

Provádím veškeré geodetické práce, vytyčování staveb, geometrické plány, zaměřování ke kolaudaci, mapové podklady pro projekty, zaměření inženýrských sítí. Poskytuji servis a prodej geometrických přístrojů.

Vrbenská 2044/6, České Budějovice

Šicí centrum Haišman

Nabízím šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky, coverlocky, mandly PFAFF, žehlicí technika, krejčovské panny, prodáváme potřeby pro PATCHWORK a QUILTING. Záruka a servis. Velkoobchod s galanterií PRYM a MADEIRA.

Krajinská 30/11, České Budějovice

Jaromír Pokorný - Melodie

Prodejna audio - video - hifi - TV. Naleznete zde plazmové a LCD televize, domácí kina, DVD, MP3, audiosystémy, reproduktory, zesilovače, antény, satelity...

Husova tř. 1826/10, České Budějovice

T&T etikety

Dodáme termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW, samolepicí etikety (v rolích čisté i předtištěné), etiketovací stroje, snímače čárového kódu. Provedeme potisk etiket, čárový kódu, grafiky, textů, databází, číselné řady.

Větrná 1467/72, České Budějovice

Elektro Novák CB, s.r.o.

Kuchyně včetně spotřebičů na míru. Nabízím domácí elektrospotřebiče, myčky, pračky, ledničky, mrazničky, televize, DVD, audio. Studio vestavných spotřebičů. Zajistím rozvoz a instalaci zdarma. Prodej za hotové i na splátky.

třída 5. května 13/123, Lišov

Petr Študlar - Prodej elektrospotřebičů

Dovážím a prodávám spotřební elektroniku, mobilní telefony, vybavení automobilů a notebooků.

Vodní 561/8a, České Budějovice

XANADU, a.s.

Nabídneme CAD, GIS/FM, podnikové informační systémy, tisková LAN řešení a outsourcing. AutoCAD, Autodesk Inventor, Revit. Síťové aplikace Microsoft a bezpečnost Symantec. Vývoj CAD+web aplikací. Školicí středisko Autodesk+Microsoft.

Tylova 153/17, České Budějovice

VorComputer

Servis notebooků Provádíme záruční i pozáruční servis Provádíme opravy počítačů PC Modernizace počítačů Pokud máte zastaralý počítač dop...

Zahájí 26, Zahájí

KLIMASERVIS CB, spol. s r.o.

Klimatizace.Poskytujeme kompletní dodávky a montáže klimatizačních jednotek a chladících zařízení. Záruční a pozáruční servis včetně revizí úniků chladících a klimatizačních zařízení.

Žižkova tř. 309/12, České Budějovice

Corsim, spol. s r.o.

Prodej satelitní techniky, anténních systémů pro pozemní TV příjem, telekomunikační technika, spotřební elektronika. Měření TV signálu, montáž, servis a poradenství.

Mostecká 267, Týn nad Vltavou

JT mobil, s.r.o.

Prodáme nové i starší mobilní telefony. Provádíme rychlý servis mobilních telefonů, opravy na počkání, odblokování mobilů, nahrání CZ menu, update SW. Nabídneme příslušenství - baterie, nabíječky, kryty, navigace GPS, handsfree - bluethooth. Bazar.

Široká 445/23, České Budějovice

IT SYSTEMS, a.s.

Informační systém - ERP systém, Microsoft Dynamics AX (dříve AXAPTA). Vyvíjíme software na zakázku. Nabídneme z portfolia - Oracle produkty, iProcurement, Business Intelligence, outsourcing, školení, prodej a servis HW, SW.

Kamarytova 2689, České Budějovice

Elmot, veřejná obchodní společnost

Poskytujeme prodej a opravy elektromotorů a elektrospotřebičů.

Blahoslavova 7/1, České Budějovice

Klimasprofi

Nabídneme antény a satelity, anténní a satelitní systémy na klíč. Komplexní služby v oblasti příjmu radiových, televizních a satelitních signálů - digitálních i analogových. Zajistíme měření, montáže, opravy, revize a poradenství.

Dubné 162, Dubné

Jaroslav Chlad - servis

Zajistíme servis a prodej výpočetní techniky, počítačů a počítačových sítí, dále nabízíme servis, prodej a instalaci satelitů, satelitních systémů a antén.

Prokišova 348/10, České Budějovice

František Ševčík - Servis výpočetní techniky

Prodávám a provádím servis kancelářské, obchodní techniky, kopírek, faxů, telefonů, fotoaparáty a PC doplňky. Provádím servis PC, instalace a servis datových sítí, servis kopírovacích strojů značky CANON, MINOLTA, SHARP a XEROX.

Čechova 395/59, České Budějovice

Mario Čermák - bytové klimatizace, vysavače

Návrhu, nainstaluji, prodám a poskytnu servis při úpravě vzduchu v interiéru. Vzduchotechnika a rekuperace, limatizace TOSHIBA, SINCLAIR, SAMSUNG, LG, FUJ...

Otakarova 2002/10, České Budějovice

APCHEM - Ing. Miloš Snášel

V nabídce inkousty pro DJ HP, Canon, Epson, Lexmark, razítkové barvy, inkousty a ředidla pro průmyslové datumovací stroje Krones, inkjet systémů willett, Imaje. Renovace cartridgí INK a TONER. Prodej kyselých, zásaditých, přímých barviv.

Lipenská 1378/54, České Budějovice

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabídneme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Poskytujeme prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica Minolta. Spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.

U Malše 1805/20, České Budějovice

Montalarm, s.r.o.

Provedeme montáž zabezpečovací signalizace (EZS), montáže TV a SAT antén a rozvodů. Prodáme a montujeme kamerové systémy (CCTV), audio a videovrátný, slaboproudé instalace, požární signalizace EPS.

Čechova 728/52, České Budějovice

Meratherm, spol. s r.o.

Poskytujeme instalaci měřicí a regulační techniku v tepelném hospodářství a chemickém průmyslu. Měření spotřeby tepla v bytech s následným rozúčtováním nákladů na vytápění. Dodávka a montáž rozdělovačů topných nákladů, včetně provádění odečtů.

Nemanická 440/14, České Budějovice

ITZoo.cz

Velkou výhodou repasované výpočetní techniky je skvělý poměr cena výkon. Naše IT pochází především ze zemí západní Evropy od velkých firem a ...

Bratislava

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?