Prodej stavebnin

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

Izolace-Šnorek

Prodej kvalitní tepelné izolace Ursa, Isover, Orsil, Rockwool, Knauf. Prodáváme tepelnou, zvukovou a protipožární izolaci z minerálních vláken na šikmé střechy a stropy.Izolace tepelná jen od renovovaných výrobců.Izolace tepelné vám dodáme do 5-ti pracovních dnů po celé ČR.Autorizovaný prodejce ZELENÁ ÚSPORÁM.

U pily 666, České Budějovice

Jiří Bohoněk Izolace potrubí

Firma se zabývá technickými izolacemi potrubí- dodávkou a montáží tepelně izolačních materiálů používaných na rozvody topení, teplé i studené...

Staroměstská 6, České Budějovice 3

Pletiva Dobrý a Urbánek (pobočka České Budějovice)

Prodej a montáž pletiva na plot. V nabídce naleznete poplastované pletivo, pozinkované pletivo, uzlové lesnické pletivo, svařované pletivo, zelené slo...

České Vrbné 1902, České Budějovice

DVEŘE OKNA U SVĚTA Třeboň s.r.o.

Dodáme plastová a dřevěná okna, vnitřní dveře Sapeli a Prüm, garážová vrata a předokenní rolety. Zajisťíme kompletní služby. Demontáž a montáž včetně dopravy, zednické začištění, likvidaci starých oken. Poskytujeme záruku 5 let.

U Světa 1006, Třeboň

TRE MAS s.r.o.

Vyrábíme: Kartonové a lepenkové krabice a obálky Bublinkové fólie, sáčky z bublinkové fólie, protinárazové obálky Dortové krabice a krabice na...

Židovská 571, Mladá Vožice

ŠEVČÍK OKNA, s.r.o.

Vyrobíme a namontujeme plastová a hliníková okna. Plastové, hliníkové dveře, posuvné dveře a protipožární dveře, prosklené fasády, zimní zahrady. Dále provedeme revitalizace, zednické práce a montáž okenních a dveřních doplňků a příslušenství.

Rudolfovská tř. 73/46, České Budějovice

Petr Hebík - Prodej podlahových krytin

Nabízím pro váš interiér podlahy plovoucí dřevěné, laminátové, korkové, přírodní Linorado, masivní dřevěné podlahy. Kompletní montáž a dodávka včetně přípravy a vyrovnání podkladů. V nabídce mám i koberce, PVC- Novilon, IVC, Fatra.

Strážkovice 122, Strážkovice

Kalvas & Hybš, spol. s r.o. (pobočka České Budějovice)

Husova tř. 1373, České Budějovice

Ladislav Šoule - vrata, žaluzie

Provedu montáž a prodej průmyslových a garážových vrat, vjezdových bran, mříží, rolet a rolet do překladu Heluz. Dodávám a montuji žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu, plastové shrnovací dveře.

Tyršova 758, Zliv

Instamat

Provoz velko a maloobchodu v oboru voda-topení, odpady a stavebniny. Prodáme tmely, pěny, lepidla Den Braven, nářadí, aerosoly Tectane, nátěry betonu a střech, Polycol - tekutá dlažba, KB blok, Rigips - Rimano, YTONG, KVK, izolace Isover.

Alej Míru 793, Týn nad Vltavou

Invo CB, s.r.o.

Nabídneme dodávky oken, dveří, schodišť, žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu. Firmám jsme schopni kompletně řešit dodávky pro jejich akce. Vedení jsme jako chráněná dílna a tudíž nabízíme i možnost náhradního plnění.

Žižkova tř. 309/12, České Budějovice

EUROBYT CB s.r.o.

Garážová a stínicí technika - vrata Trido privátní, průmyslová, skládací, posuvná, Evo, dvoukřídlá, rolovací (roletová), automatické dveře - ...

U Zlaté stoky 554, Litvínovice, České Budějovice

KB-BLOK systém, s.r.o. - Stavebniny KB-BLOK České Budějovice

Výroba a prodej betonových výrobků, prodej stavebního materiálu a palivového materiálu (černé uhlí, hnědé uhlí, brikety, palivové dříví)

Vodní 2095/15 A, České Budějovice

Contour CZ, spol. s r.o.

Vyrobíme, dodáme a montujeme plastová okna a dveře ze 6-ti a 5-ti komorových profilů Dimex se středovým těsněním. Plastová okna a dveře osazena hli...

Poříčí 247, Boršov nad Vltavou

BAUMAT CB, a.s.

Dodáme stavebniny a stavební materiály. Velkoobchod, maloobchod, doprava. Nabídneme střešní krytiny KM BETA, TONDACH, BRAMAC, GUTTA, ŠINDEL, cihly a cih...

Novohradská 1604, České Budějovice

Betonpres Týn nad Vltavou, s.r.o.

Vyrobíme a prodáme střešní krytiny a stavební materiály. Prodáme střešní krytiny, betonové tašky všech typů a jejich kompletační doplňky. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně dopravy a složení HR. Odborné a technické poradenství zdarma.

Havlíčkova 381, Týn nad Vltavou

Nejlevnejsiizolace.cz

Prodáváme kvalitní tepelné izolace Ursa, Isover, Orsil, Rockwool, Knauf. Prodáme tepelnou, zvukovou a protipožární izolaci z minerálních vláken na š...

Družstevní 170/34, České Budějovice

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Provádíme výrobu komplexního cihelného systému pro hrubou stavbu, cihelné bloky SUPERTHERM P+D, STI, broušené cihly SUPERTHERM SB, stropy a překlady J...

U Cihelny 295, Dolní Bukovsko

DEXET - Automatické pohony vrat

Pohony pro vrata, brány, dveře, garážová vrata, závory, automatické závory. Sortiment dálkového ovládání, bezpečnostních a ovládacích prvků. S...

U Pily 636, České Budějovice

INTERPOOL BOHEMIA, s.r.o.

Nabídneme prodej a montáž rodinných a veřejných bazénů Jean Desjoyaux, bazénového zastřešení, příslušenství - lamelové zakrytí, protiproudy, vířivé vany PDC a sauny. Zajistíme rekonstrukce stávajících bazénových souprav.

Květná 463/12, České Budějovice

Hůlka - strojní omítky

Nabízím Vám kompletní dodávku dvouvrstvých vnitřních omítek včetně materiálu. Používám moderní omítací stroje, vyztužovací pozinkované rohy, fólie, pásky. Zaručená odbornost našich zaměstnanců.

Čechova 694/10, Lišov

Okno-Plast PN, s.r.o.

Vyrobíme, montujeme plastová okna, dveře, zimní zahrady, parapety. Vyměníme a dodáme okna do panelových i rodinných domů. Vše včetně veškerého příslušenství - žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu. Používáme 5-ti a 6-ti komorový profil Deceuninck.

Dobrovodská 101/34, České Budějovice

Peter Habina -dlažby a obklady

Prodávám přírodní kamen: pískovec, vápenec, opuka, kvarcit, břidlice, andezit, porfýr, solitéry. Provádím dlaždičské a obkladačské práce, dlažba anglická, benátská. Stavím kamenné zdi, sklepení, přizdívky, vyrábím: koryta, květináče, desky.

Rudolfovská tř. 498/170, České Budějovice

Stakoplast cz, spol. s r.o.

Vyrobíme plastová okna, dveře, zimní zahrady, garážová vrata. Poradenství zdarma. Zajištění úvěru, montáž, demontáž, doprava. Výztužné profily do plastových oken. Kvalitní profily od předního světového výrobce firmy VEKA.

Vojnova 281, Týn nad Vltavou

DS Technik, s.r.o.

Nabídneme pohony vrat, brány, dveře i garážová vrata, stavební kování pro posuvné brány i křídlová vrata, parkovací a přístupové systémy, vý...

Pod Stromovkou 209, Litvínovice

JULIA UNO Group, spol. s r.o.

Prodáváme dlažby, obklady, mozaiky, žuly. V nabídce máme produkty firem Emil Ceramica, Aparici, Apavisa, Floorgres, Cerim, Edilcuoghi, Graniti Fiadre, Keraben, Opicolor, ABK, Imoker, Ceramica Magica, Sannini, ECO, Saicis, Vogue.

Litvínovická 1478, České Budějovice

Montera, spol. s r.o.

Vyrobíme a dodáváme plastová okna a dveře. Plastová okna a dveře s hliníkovým opláštěním a nově revoluční technologie ALUFUSION - okna s hliníkovým opláštěním bez zasklívacích lišt. Barevné provedení celý vzorník a výběr dřevěných dekorů.

Munice 73, Hluboká nad Vltavou

JUPEKO

Firma s 15ti - letou zkušeností v oboru podlahářství. Realizujeme cca 325 akcí za rok, které představují 18 tis. m2 podlahové plochy. Prodej-pokládka-renovace všech druhů podlahových krytin. Velkoobchod podlahářské chemie Loba.

Fr. Ondříčka 1162/50, České Budějovice

Schody Stadler, s.r.o.

Dřevěná a ocelová schodiště. Poskytneme kompletní servis - konzultace, návrhy, výroba, montáž a související služby.

Husova tř. 1373/13, České Budějovice

PALA CB, v.o.s.

Nabídneme výrobu, prodej, montáž a servis garážových a průmyslových vrat. Dodáme vjezdové brány, parkovací systémy, závory, bezpečnostní mříže, sítnicí techniku. Autorizovaný dealer vrat Kružík. Venkovní žaluzie, markýzy, rolety.

Jaronice 13, Dubné

LD INVEST, a.s.

Eurookna, dřevěná a plastová okna a dveře z 6 komorového profilu Gealan. Nabídneme komplexní služby: cena oken a zaměření zdarma, výroba, doprava, demontáž a likvidace, montáž oken, zednické začištění. Dodáme příslušenství - parapety, žaluzie.

Klaricova 873/22, České Budějovice

Otherm CB, s.r.o.

Vyrabíme, prodáme a montujeme plastová, hliníková a dřevěná okna, eurookna a dveře. Nabídneme zaměření, montáž, demontáž a likvidaci starých oken, zednické začištění. Zajistíme vše včetně doplňků - parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu.

Lidická tř. 2118, České Budějovice

vase-stavba.cz - e-chop

Obchod se stavebním materiálem a stavebninami. Stavba, veškeré produkty pro stavbu a stavebnictví: dveře a okna, betonové výrobky, zdicí materiály, s...

Masarykova 40, Hluboká nad Vltavou

Jan Špinar - garážová a stínicí technika

Vyrábím garážová vrata, sekční, rolovací, průmyslová, automatické brány, posuvné, křídlové, samonosné. Nabízím závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony, ceník.

Rudolfovská tř. 1965/29, České Budějovice

FALCO - BETA, s.r.o.

Prodáváme stavebniny se specializací na sádrokartony, izolace, podhledy a stavební chemii. Provádíme montáž interiérových systémů, dodávky kompletních interiérů a fasádních zateplovacích systémů.

Horní 2671, České Budějovice

JANA & PARTNERS - CHINA DVEŘE

Nabídneme kované brány a ploty, dveře a podlahy vyrobené v Čínské republice. Přímý dovozce čínského zboží s vlastními sklady a prodejnou. Velký výběr kvalitního zboží včetně exotických dřevin.

Suchomelská 538/10, České Budějovice

LEPIDLA - CENTRUM CZ, s.r.o.

Prodáme anaerobní lepidla pro zajišťování, upevňování, těsnění, kontaktní, UV a tavná lepidla, tyčovinu, granulát, pryskyřici, zalévací hmoty, lepidla pro elektroprůmysl, tekuté kovy, konstrukční lepidla. Nabídneme zn. Belzona, Loxeal.

Lipenská 869/17, České Budějovice

R.S.P., s.r.o.

Nabídneme parapety vnitřní dřevotřískové a plastové, venkovní hliníkové, okenní a dveřní kliky HOPPE, zámky KFV, zavírače GEZE, závěsy SIMONSWERK, výplňové a ozdobné desky STADUR. Od renomovaných značek s vysokou kvalitou zpracování.

Nádražní 165, Týn nad Vltavou

OKNO - TREND, s.r.o.

Vyrobíme a namontujeme plastová a dřevěná okna a dveře, plastové zimní zahrady, hliníkové protihmyzové sítě do oken a balkonových dveří, interiérové dřevěné dveře, vnitřní i vnější parapety, žaluzie a rolety. Zajistíme včetně zednických prací.

nám. Švabinského 961/10, České Budějovice

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?