Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Reality

 

Reality

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

ZASTAVÁRNA SOLIDA CB

Výkup zlata, zlomkového a zubního zlata, stříbra. Zástavy a výkupy šperků z drahých kovů, mincí, starožitností, elektroniky, notebooků a tabletů, mobilních telefonů a herních konzolí. Výkupy provádíme denně v otevíracích hodinách a zaplatíme hotově. Zastavárenská činnost.

N. Frýda 5, České Budějovice

BEST - Jihočeská komerční a realitní

Pověřený investor a významný prodejce nových bytů v lokalitě Rožnov. Nabízíme vysoce kvalitní byty 1+1, 2+kk, 3+kk i mezonet a 4+1 v nové výstavb...

U tří lvů 296/8, České Budějovice

Ing. Pavel Kolář - Ekofyzika

Měření radonu na pozemcích a v budovách v Jižních Čechách. Vyhledání geopatogenních zón v bytech. Geofyzikální průzkum. Letecké snímkování nemovitostí.

Na nábřeží 679/18, České Budějovice 6

KORUNA Realitní kancelář

Realitní kancelář nabízející komplexní služby v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme znalecké posudky a technické zprávy pro byty, pozemky, rodinné domy, vily, nebytové prostory a komerční nemovitosti. Zajišťujeme právní servis.

Lannova tř. 136/32, České Budějovice

GEFOS-TRADE, s.r.o.

komplexní inženýrské a projektové činnosti, realitní činnost, geologické práce, zeměměřické práce

Plánská 1854/6, České Budějovice

BLESK REALITY

Reality - koupě, prodej Vší nemovitosti! Hypoteční centrum - poradenství, zprostředkování! Developer - rodinné, nájemní domy!

Lesní 348, České Budějovice

Veronex, a.s.

Provozujeme služby realitní kanceláře pro fyzické a právnické osoby. Provádíme přímý výkup nemovitostí. Pronajímáme komerční prostory.

Rudolfovská tř. 202/88, České Budějovice

REALISTAV, s.r.o.

Prodáváme řadové domy (řadovky), stavby na klíč, telekomunikační stavby, EZS, elektromontážní práce, výstavba sítí GSM, inženýring. Realizace zemních práci a doprava materiálu. Vyrobíme, prodáme a montujeme plastová okna. Nabízíme vedení účetnictví.

Okružní 627/1a, České Budějovice

Kontakt servis CZ, s.r.o.

Realitní kancelář zabývající se prodejem nemovitostí v oblasti Jižních Čech. Nabízíme aktuální - reality, nemovitosti - komerční i nekomerční nemovitosti, byty, rodinné domy, vily, kanceláře, reality, pozemky. Pronájem nemovitostí. Zprostředkujeme hypoteční úvěry.

Pražská tř. 563/99, České Budějovice

THB INVEST, a.s.

Společnost se zaměřením na prodej stavebních pozemků. Taktéž stavíme ekonomické rodinné domy na klíč. Zajišťujeme inženýrské a právní služby, zemní práce. Vyřídíme Vám stavební povolení, kolaudaci, znalecké posudky.

Novohradská 745/21, České Budějovice

RE/MAX AB Normal

Navázali jsme spolupráci s RE/MAX z důvodu zlepšení služeb našim klientům. Zajistíme Vám zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, pozemků a bytů v celém jihočeském kraji. Zajišťujeme financování nemovitostí. Ulice

Biskupská 129/1, České Budějovice

BOARS - Budějovická obchodní a realitní společnost

Naše společnost je členem obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Nabízíme kompletní realitní právní a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí, domů, bytů, penzionů, chat, chalup, pozemků. Developerská činnost, znalecké odhady, finance, hypotéky.

Husova tř. 640/33, České Budějovice

Centrum FIS, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby spojené s pomocí vyřešit finance. Nabízíme on line úvěry, půjčky, hypotéky. Poskytujeme to i lidem , kteří jsou zapsáni v registru.

Lannova tř. 137/32, České Budějovice 6

GLOFIN - Nezávislé úvěrové centrum

Poskytujeme pomoc při řešení finančních problémů. Poskytujeme úvěry, hypotéky. Výhodou je hypotéka bez dokazování příjmů a pro klienty v registru dlužníků

Pražská tř. 563/99, České Budějovice 3

Pavel Pravda-řemeslné práce

Stavební řemesla - čeští řemeslníci. Malíři pokojů, zednické práce, protipožární nátěry, rekonstrukce domů, fasád, nátěry a zateplení fasád a jiná stavební řemesla pro Prahu a České Budějovice

Doudlebská 14, České Budějovice

Dr.Cepák spol. s r.o. - reality SPEKTRUM

Naše společnost prodá či pronajme Vaše reality, pozemky, továrny, chaty, rodinné domy, byty. Zajišťujeme komplexní správu nemovitostí. Jsme Váš partner při prodeji nemovitostí.

Jar. Haška 1818/1, České Budějovice

Augustinová & Partner, s.r.o.

Nabízíme veřejné dražby, oceňování movitých a nemovitých věcí. Provozujeme realitní činnost. Poskytujeme činnost a poradenství v oblasti účetnictví a poskytujeme různé druhy úvěrů a hypoték .

Žižkova tř. 175/5a, České Budějovice 6

ALDO REALITY

Realitní kancelář zajišťující prodej a pronájem bytů a nemovitostí, právní a úvěrový servis. Zpracujeme kupní a nájemní smlouvy, znalecké posudky k nemovitostem a kompletně vyřídíme daň z převodu nemovitosti, včetně daňového přiznání a zaplacení daně.

Rudolfovská tř. 1986/21, České Budějovice

IRLA, s.r.o.

Naše společnost se zabývá stavbou rodinných domů na klíč typu bungalov, nízkoenergetických domů, pasivních domků a to jak dřevostaveb tak i zděných. Dále pak provádíme zemní práce a odvoz materiálu. Realitní kancelář nabízí stavební parcely k výstavbě RD, byty, domy i komerční nemovitosti.

Komenského 68/23, České Budějovice

KDT, a.s.

Společnost zabývající se výstavbou obytných souborů, provozujeme realitní a developerskou činnost.

Lannova tř. 136/32, České Budějovice

DOMA REALITY, s.r.o.

Prodej a pronájem obytných prostor

Rudolfovská tř. 64/34, České Budějovice

Reality Jindřich

Prodej a pronájem obytných prostor

Žižkova tř. 309/12, České Budějovice

ČESKÉREALITY.CZ

Naše realitní společnost inzeruje 100.000 nemovitostí od tisíců realitních kanceláří. Nabízíme prodej i pronájem realit (byty, 1+1, 2+1, 2+kk, 3+1, 4+1, rodinné a činžovní domy, pozemky, chaty, chalupy, kanceláře). Máme novinky, developerské projekty i komerční prostory.

Kostelní 942/46, České Budějovice

Seterm CB a. s.

Společnost zaměřená na správu nemovitostí - facility management - a kompletní dodávka stavebních a distribučních soustav, jako jsou elektromontážní práce. Další činností je nabídka ubytování v turisticky přitažlivé lokalitě Lipno.

Nemanická 2208/16, České Budějovice

AGENTURA ČESKOBUDĚJOVICKÝ ZVONEK

Specializovaná agentura na prodej a pronájem bytů v Českých Budějovicích a okolí, realitní kancelář, kompletní servis - byty a nemovitosti. Nabízející strana neplatí provizi. Prodej nebo pronájem, rychle a bezpečně. Nabídka na WWW stránkách denně aktualizována.

Jeronýmova 214/9, České Budějovice

BETAK REAL ESTATE

Nabízíme odhad tržní ceny, přípravu nemovitosti k prodeji, vhodný marketing, home staging, profi fotografa, právní zajištění, zajištění financov...

Lannova tř. 205/16, České Budějovice

Horník, s.r.o.

Realitní společnost zabývající se zprostředkováním prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí v celých Jižních Čechách. Poradenství pro klienty zdarma. Zajišťujeme právní služby, kupní smlouvy, vklady do katastru, odhady i jednání s úřady. Nabídneme Vám zdarma vhodný způsob financování.

Husova tř. 685/17, České Budějovice

Realitní kancelář DUO, s.r.o.

Prodej i pronájem nemovitostí. Naše společnost je zaměřena především na reality Jižní Čechy - byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky, komerční i nekomerční reality. Připravujeme developerský projekt Resort Jenišov - apartmány Lipno.

Nádražní 124/31, České Budějovice

RK Partner - realitní kancelář

Naše realitní společnost nabízí byty, domy, chalupy, chaty, pozemky, komerční objekty. Možný přímý odkup nemovitostí. Kvalitní právní služby jsou samozřejmostí, vyřídíme Vám hypoteční úvěr, znalecký posudek, daň z převodu nemovitostí. Prodávající mají naše služby zdarma.

Radniční 133/1, České Budějovice

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Nabízíme profesionální služby realitní kanceláře týkající se prodeje či nákupu Vašich nemovitostí od odhadu ceny až po zápis do katastru nemovitostí.

Krajinská 37/4, České Budějovice

Dalibor Žáček - realitní kancelář

Nákup, prodej a pronájem nemovitostí. Zajišťujeme veřejné dražby a financování.

Hradební 476/9a, České Budějovice

BUILDEX REAL, s.r.o.

Společnost poskytující služby realitní kanceláře.

Husova tř. 1847/5, České Budějovice

Bonus České Budějovice, spol. s r.o.

Společnost se zaměřením na zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí.

Hroznová 247/32, České Budějovice

Atrium Na Sadech, s.r.o.

Realitní společnost zajišťující správu a pronájem vlastních nemovitostí.

Na Sadech 21, České Budějovice

Alfion II., s.r.o.

Společnost pronajímající prostory.

Plachého 298/24, České Budějovice

Alfareality - realitní kancelář, s.r.o.

Realitní kancelář zajišťující prodej, koupi, pronájem bytů a nemovitostí pro bydlení a podnikání. Financování bydlení.

Hroznová 47/15, České Budějovice

KT - Služby plus, s.r.o.

Společnost provozující kompletní správu domů pro společenství vlastníků a bytová družstva, včetně vedení účetnictví a zajištění havarijní služby. V současnosti je na Českobudějovicku ve správě cca 4000 bytů.

Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice

První jihočeská realitní, spol. s r.o.

Realitní společnost zaměřená na nákup, prodej a pronájem nemovitostí. Nabídka právních služeb a zprostředkování hypotéčního úvěru. Provádění developerské činnosti.

Česká 145/58, České Budějovice

Fin - Real, finance a reality

Realitní kancelář zajišťující prodej, koupi a pronájem nemovitostí a finanční poradenství v oblasti úvěrů a pojištění, popřípadě i jejich realizaci.

Lannova tř. 137/32, České Budějovice

Aplaus Reality

Realitní společnost nabízející komplexní a profesionální služby při prodeji, koupi i pronájmu Vaší nemovitosti. Vyřídíme vše od zajištění podkladů, právní i finanční servis až po daňová přiznání. Veškeré služby pro majitele nemovitostí zdarma.

Mánesova 11/3b, České Budějovice

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 

Doporučujeme:

Sociální služby Světluška, o.p.s.

Staňte se naším sponzorem, pomůžete dobré věci...
www.svetluska.info
 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?