Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5

Pavon Gastro s.r.o.

Prodej, servis, konzultace a montáž gastronomické techniky. Internetový prodej gastronomické techniky a příslušenství. Nerezové produkty na přání zákazníka.

Sadová 13, České Budějovice

Gatro Pávek

Prodej, servis, konzultace a montáže gastrotechniky

Sadová 13, České Budějovice

Midvo, spol. s r.o.

Výroba, projekce, dodávky a montáže plynových sálavých těles, plynových infrazářičů, tmavých nesvítivých a plynových topení.

J. Š. Baara 1754/48, České Budějovice 3

fenza PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY, s.r.o.

Nabízíme protipožární dveře a prosklené stěny, interiérové a vnější dřevěné dveře, hliníkové a ocelové dveře a stěny. Dodáváme automatické dveře, garážová a průmyslová vrata, protipožární posuvná vrata, protipožární rolety a protipožární obklady.

Chelčického 149/11a, České Budějovice 6

CP - Mores, spol. s r.o.

Prodej svářečské techniky značek TELWIN, C.E.A. a Gen-Set. Pro svařování prodáváme ochranné pomůcky Weldas, pomocné produkty Hintz, ruční a elektrické nářadí FEIN, pásové brusky Grit, brusivo a přídavné materiály. Prodej a servis svářecích strojů.

U pily 548, České Budějovice 4

AH Digital

Prodej zabezpečovací techniky. Dovezeme a distribujeme zabezpečovací systémy EZS, požární systémy EPS, kamerové systémy CCTV, 100V rozhlas, domácí audio a videotelefony, přístupové a docházkové systémy. Zajisťíme montáž a servis.

Lidická tř. 1011/166, České Budějovice

HLÍZAGAS

Plnění lahví a zásobníků na propan butan a kysličník uhličitý. Nabízíme technické plyny - acetylen, kyslík, dusík, argon, biogon, corgon a prodej pro propanbutanové spotřebiče, svářecí a svařovací technika, brusivo, nářadí a ochranné pomůcky.

Na Dlouhé louce 1620/1, České Budějovice

DŘEVOTECHNIKA Polák

Prodej použitých a nových dřevoobráběcích strojů, pily kmenové, rámové, rozmítací, hranolovací, truhlářské stroje, srovnávačky, protahy, spodní frézy, kotoučové pily. Provádíme opravy a renovace strojů, poradenská činnost a zprostředkování.

Husova tř. 523/30, České Budějovice 2

EGE - GASTROTECHNIKA, s.r.o.

Naším programem je výčepní a nápojová technika. Vyrábíme průtokové chladiče na pivo, víno, destiláty a další nápoje, výrobníky sody a ohřívače vína. Dodáváme na klíč kompletní výčepy - vedení, stojany, myčky, chlazené nerezové stoly a čisticí barely.

Novohradská 745/21, České Budějovice 6

A1 gastro

Prodáme gastro vybavení, zařízení baru, výrobníky ledu, drtiče, šokery, konvektomaty UNOX, RETIGO, kávovary JURA, pizza pece, myčky, chladicí stoly, vitríny, digestoře. Servis profi kuchyní. Vyrabíme gastrotechnický nerez.

Veselská 747, Týn nad Vltavou

ELVA PROFI, s.r.o.

Prodáme, půjčíme a poskytneme servis stavebního nářadí, kotvicí techniky SPIT, mechanizace NTC, DYNAPAC, zahradní techniky MTD, BOLENS, YARD-MAN, CUB ...

Rudolfovská tř. 465/107, České Budějovice

LOGITECH servis, s.r.o.

Výroba, prodej, servis a revize vázacích a manipulačních prostředků - ocelová lana, řetězy, PES zvedací pásy a smyčky, svěrky, vahadla, břemenové magnety, elektrické a ruční kladkostroje, zvedáky. Dále dodáváme třmeny, háky, svorky, lesnické řetězy.

Topolová 1687/11, České Budějovice 6

Agrozet České Budějovice, a.s.

Provedeme prodej a servis zemědělské, komunální a zahradní techniky. Nabídneme traktory, lesní nástavby a dodáme zejména stroje firem JOHN DEERE, PÖTTINGER a ZETOR.

U Sirkárny 501/30, České Budějovice

KUHN - MT, spol. s r.o.

Zajištění servisu v oblasti prodeje a montáže hydraulických nakládacích jeřábů, nosičů kontejnerů a vysokozdvižných, zajištění revizí a poradenství.

Nové Hrady-Byňov 116, Nové Hrady

T&T etikety

Dodáme termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW, samolepicí etikety (v rolích čisté i předtištěné), etiketovací stroje, snímače čárového kódu. Provedeme potisk etiket, čárový kódu, grafiky, textů, databází, číselné řady.

Větrná 1467/72, České Budějovice

FILIP - nápojové technologie

Prodej, pronájem, výroba, zajištění bezplatného provozu, umístění náp. a prodejních automatů na potraviny, kávu, bagety, studené nápoje, džusy, ...

České Vrbné 1902, České Budějovice 2

DERPAL, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme euro palety a dřevěné palety. Obchod s použitými dřevěnými paletami a euro boxy, prodej paletových přířezů. Vnitro evropská kamionová doprava.

Litvínovice 12, Litvínovice

IMEGO

Poskytujeme kompletní vybavení kanceláří - kancelářský nábytek, židle, atypické interiéry. Vytvoříme 3D návrhy. Jsme výhradním zastoupením firem Schaerf, RIM, Sitag.

Husova tř. 1821/4, České Budějovice

SINOP CB

Vyrobíme, prodáme, provedeme montáž a servis, projektujeme průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, boxy. V nabídce také výčepní a nápojová technika, výčepy, sodobary, postmixy, průtokové chladiče, pípy, výrobníky sody, klimatizace.

Pod Stromovkou 205, Litvínovice

Zdeněk Cuhra rohožky samba

firma nabýzející rohožky - vchodové, dveřní, hygienické, pro sport, průmyslové, gasto aj.

Plavnická 540, Kamenný Újezd

Hasbu, spol. s r.o.

Zajišťujeme servis, opravy, revize a prodej ručních a pojízdných hasících přístrojů, revize požárních vodovodů, plnění CO2, prodej lahví, hydrantových skříní, hadic a armatur, školení PO a zpracování požární dokumentace.

Novohradská 745/21, České Budějovice 6

Gastrojet, spol. s r.o.

Velkoobchod a maloobchod v oboru gastronomie. Dodáváme kávovary, kávu Ionia a vybavení pro pizzerie, restaurace, hotely, kavárny, pece na pizzu, myčky, chladicí techniku, sporáky, grily, vitríny, mixery, fritézy. Servis gastronomické techniky.

Plynárenská 7/8, České Budějovice 5

JH CB, s.r.o.

Vyrábíme protipožární a kouřotěsné dveře ocelové i dřevěné včetně bezpečnostních i interiérových dveří, protipožárních stěn a požárn...

Rudolfovská tř. 465/107, České Budějovice 4

META skladovací technika, s.r.o.

specialista na regály a regálové konstrukce:policové regály, patrové regály, kancelářské regály, výškové regály, paletové regály, konzolové regály, speciální regály a regálové a ocelové konstrukce.

U Smaltovny 115/2, České Budějovice 4

interier LEDER, s.r.o.

Realizujeme kanceláře a kancelářské interiéry po celé ČR od roku 1993. Vše od návrhu po realizaci. Vyrábíme a dodáváme kancelářský nábytek, kancelářské židle, křesla, psací stoly. 3D návrhy. Nabízíme podlahové krytiny, plovoucí podlahy, PVC, koberce.

Nemanická 437/5, České Budějovice 3

PRONOVO vázací a manipulační technika

dodavatel zdvihací a manipulační techniky

Družstevní 115/9a, České Budějovice 5

Frivent CZ, s.r.o.

Pro Vaše hotely, restaurace, gastroprovozy, obchody, průmyslové a sportovní haly, zdravotnická zařízení, bazény a whirpooly, rodinné domy zajistíme větrání, vytápění, klimatizaci, zvlhčování i odvlhčování. Výhradní dovozce firmy Josef Friedl GmbH.

Novohradská 738/40, České Budějovice 6

ČERPADLA NEPTUN, spol. s r.o.

Prodejce čerpadel, topení, domácích vodáren - Darling, ohřívačů AEG, Tatramat, tlakových nádob. Autorizovaný prodej značek - GRUNDFOS, WILO, SIGMA, HCP, KSB, PEDROLLO a servis čerpadel Grundfos, WILO, Sigma.

Rudolfovská tř. 303/113, České Budějovice

Euro - Kofi, spol. s r.o.

firma vyrábí a dodává EURO závěsy na manipulaci se všemi typy palet. EURO závěsy slouží pro manipulaci s paletami zdvihacím zařízením s hákem.

Horní Stropnice 1, Horní Stropnice

LUMAG CZ s.r.o.

Zastoupení pro ČR. Dodáme truhlářské stroje, vybavení truhláren, dřevoobráběcí stroje a zařízení pro truhláře a stolaře, stroje pro zemní pr...

Kanovnická 404/18, České Budějovice

Polidar, s.r.o.

kompletní vybavení obchodů, komzultace při plánování a výběru zařízení, dodávka zboží a komletní servis i po záruce

Litvínovice 32, (Stecherův mlýn)

K+V Interier s.r.o.

prodej nábytku, zaměření, 3D návrhy, pokládka koberců, kompletní vybavení kanceláří,komzultace

Rudolfovská tř. 2010/1, České Budějovice 3

Ekotherm České Budějovice - měření a regulace, spol. s r.o.

Nabízíme měření, regulace, prodej a servis čerpadel Wilo. Poskytujeme svářečské kurzy.

Novohradská 745/21, České Budějovice 6

Bohemia Trade CZ, s.r.o.

Výroba potravinářských obalů,Prodej balicích strojů

Pražská tř. 1813/3, České Budějovice

TONSTAV-SERVICE

Pronajmeme omítací a dopravní stroje PFT, m-tec, pumpy Brinkmann na beton, anhydrid. Prodáme stavební výtahy GEDA, lešení LAYHER, profily VWS, tkaniny OMFA, fasády, zateplovací systémy BAUMIT, sádrokarton Rigips, Knauf, izolace ISOVER, topidla.

Okružní 630, České Budějovice

MHC, s.r.o.

Nabízím vysokozdvižné vozíky, užitková vozidla, stavební stroje, nosiče kontejnerů, jeřábová ramena a hydraulická čela. Prodávám montážní plošiny, přídavná zařízení, vše nové i starší - individuální dovoz a náhradní díly.

Nová 1892/27, České Budějovice

ROB k.s., společnost pro výrobu a prodej strojního zařízení

Prodáváme a poskytujeme servis čerpadel do vrtů i studní - různé druhy. Prodáváme domácí vodárny, ruční pumpy, travní sekačky elektrické, benzinové, křovinořezy, řetězové pily, drtiče. Provozujeme zámečnictví, soustružení a sváření kovů, frézování a broušení.

Riegrova 1734/65, České Budějovice

Biller & Burda, s.r.o.

výrobce kompresorů využitelných ve stebnictví,průmyslu, nemocnicích. nabízíme také servis a pujčovnu zařízení na zpacování betonu a vysokotlaké čistící stroje

Litvínovická 1469, České Budějovice

Tiskárna Šumava

Společnost zaměřená na realizaci ofsetového tisku do formátu A2 (letáky, plakáty, časopisy a firemní materiály), grafické DTP studio, perforace, číslování, falcování a knihařské práce. Provádíme fóliový tisk - ražba fólií za horka a vyrábíme razítka Trodat na počkání.

Nádražní 100/51, České Budějovice

DTD STYL CB

Výroba, dodávka a montáž kancelářského, laboratorního, zdravotnického a hotelového nábytku.

Na sádkách 703/1, České Budějovice 2

 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?